Spotkania polityki i narracji, onuc i opatrzności, gówna i wiatraka.
RSS
czwartek, 24 listopada 2016

 

 

 

Minister Zalewska wzięła udział w ceremonii medycyny alternatywnej kambo.  Z pól mokotowskich pobrano ostatnią żabę, która w wywiadzie bezpośrednim powiedziała prokuratorowi Ślepokurze z Grodziska Mazowieckiego, że nigdy nie piła, ani nie używała przemocy wobec młodszych. Nie wspomniała, że sama jest najmłodsza, a nie pije bo teraz to już niemodne. Żabę pobito dla stworzenia dostępu do krwiobiegu i organów wewnętrznych, w tym wątroby, której oczyszczenie jest celem wszelkiej medycyny naturalnej.

Jad Zalewskiej pobrano wprost z otworu na słowotok, który był czarny, i gdzie gromadził się śluz koloru białego, który był, jak mówił prorok, biały. W otwarte rany żaby wprowadzono sproszkowany śluz z Zalewskiej, żabie spuchły łapki, z oczu pociekły łzy, pod pyszczek podstawiono jej wiadro, wyrzygała dorobek całego życia, w tym przełyk i dwunastnicę, wydano jej dokument potwierdzający udział w przejeździe pociągiem we właściwym kierunku, z jedną przesiadką. Ze zrozumieniem przyjęto informację, że nie będzie się już uczyć pod testy:

-- Chcę być bardziej kreatywna teraz.

Znalazła zatrudnienie jako operator ciężkiego sprzętu budowlanego przy budowie autostrad. Jeździła zalana walcem na odcinku między Dybkami i Ojcowizną, blokowała ruch, kierowcy wylewali gęstą żółć w tę ziemię tyle razy skopaną. Ilekroć coś się w trawie poruszało, bezinteresownie najeżdżała, zamieniając krewnych w szarą miazgę. Nikt nie pyta zalanej operatorki walca dlaczego najeżdża, gdyby jednak zapytano, w duchu odpowiedziałaby słowami pieśni, którą śpiewała wieczorami jeszcze w czasach mokotowskich: żeby patrzyć jak giniesz. Po zabiegu jadem, śpiewała jednak ... piechota, szara piechota


20:18, balsamlomzynski
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 listopada 2016

 

Wywodząca się ze środowisk nieżyczliwych pisowi rodzina nietradycyjna, taka co zamiast oglądać film po dzienniku, klika, każde w inne urządzenie, podjęła kroki mające na celu sabotowanie reformy opieki zdrowotnej.  Ta właśnie klika obniżyła własną zdrowotność.  

Córka Mirka, do niedawna gotka, przeszła na dietę pudełkową Hitdieta, 1500kcal, za sześć dych dziennie, z pominięciem mięsa. Jadła różyczki z wędliny sojowej, aromatyczne potrawki chińskie z kaszą kus-kus, jogurt naturalny z crunchy sezamowym, pogorszyła się jej hemoglobina i żelazo, popadła w anemię, ale była szczęśliwa, że może dopieprzyć pisowi.
Ojciec rodziny postąpił odwrotnie, skumał się z niewłaściwym środowiskiem, pracował po szesnaście godzin dziennie, skasował członkostwo na siłowni, codziennie pił wino pod półsurowe steki, coś palił, wytył i powiedzieć prawdę, prawie skonał.
Reszta rodziny nie była lepsza, brak higieny snu, niedostateczna staranność przy myciu zębów, wulgarny język:
-- Jebać prezesa.

 

 

 

18:55, balsamlomzynski
Link Komentarze (3) »
Zakładki:
Obowiązkowo
Blogi Polityczne
Najlepsze Blogi Polityczne