Spotkania polityki i narracji, onuc i opatrzności, gówna i wiatraka.
RSS
czwartek, 17 listopada 2016

 

Wywodząca się ze środowisk nieżyczliwych pisowi rodzina nietradycyjna, taka co zamiast oglądać film po dzienniku, klika, każde w inne urządzenie, podjęła kroki mające na celu sabotowanie reformy opieki zdrowotnej.  Ta właśnie klika obniżyła własną zdrowotność.  

Córka Mirka, do niedawna gotka, przeszła na dietę pudełkową Hitdieta, 1500kcal, za sześć dych dziennie, z pominięciem mięsa. Jadła różyczki z wędliny sojowej, aromatyczne potrawki chińskie z kaszą kus-kus, jogurt naturalny z crunchy sezamowym, pogorszyła się jej hemoglobina i żelazo, popadła w anemię, ale była szczęśliwa, że może dopieprzyć pisowi.
Ojciec rodziny postąpił odwrotnie, skumał się z niewłaściwym środowiskiem, pracował po szesnaście godzin dziennie, skasował członkostwo na siłowni, codziennie pił wino pod półsurowe steki, coś palił, wytył i powiedzieć prawdę, prawie skonał.
Reszta rodziny nie była lepsza, brak higieny snu, niedostateczna staranność przy myciu zębów, wulgarny język:
-- Jebać prezesa.

 

 

 

18:55, balsamlomzynski
Link Komentarze (3) »
wtorek, 15 listopada 2016

 

 

Przy okazji pierwszej rocznicy rządu, pobrano również próbki Waszczykowskiego, ale przyczyny śmierci nie udawało się ustalić, mimo, że w ciągu tego roku nasze ministerstwo zdrowia rozwiązało wszystkie problemy sprzętowe i ludzkie związane z potrzebami ekshumacyjnymi społeczeństwa.

Zwłoki Waszczykowskiego poddano najpierw oględzinom, żeby uniknąć błędu ekipy Tuska i Kopacz, jakim było dokonanie sekcji przed oględzinami:

-- Jeśli ponadto zapobiegniemy zamianie zwłok Waszczykowskiego, zrobimy więcej, niż przez poprzednie ostatnie osiem lat.

 

Jedynie wojska obrony terytorialnej mogły zabezpieczyć transport resztek po Waszczykowskim, tak by osoby trzecie, szczególnie zaś: 1. nieprzyjaźnie do nas usposobione caracals français; 2. kierowane od przyszłego roku przez „niedouczonego” Schultza niemieckie MSZ; 3. ostatecznie wypięty na europejski teatr kukiełek Brexit, 4. znany z nieortodoksyjnych zachowań seksualnych Trump, nie podjęły próby zamiany zwłok Waszczykowskiego na bardziej typowe, oraz zamataczenia przyczynami śmierci mózgowej Waszczykowskiego tak, by wyglądało to na wypadek, albo jak naturalna, pisowska głupota.
W każdym razie, zwłoki transportowano ze starannością, jakiej nie powstydziłyby się rozwinięte kraje zachodnie o inaczej ugruntowanej demokracji.

Procedura procedurą, ale pozostaje merytoryka, i epistemologiczne wstawanie z kolan. Waszczykowski ewidentnie nie żył, nie było wiadomo, co go zabiło, specjalista amerykański Baden, który dawno doświadczył śmierci na własnej skórze, zasugerował rozwiązanie dowodzące niezbicie, że nie tylko jest ugruntowany, ale należy do bardziej rozwiniętych:

-- Proponuję uznać go za wrak.

17:26, balsamlomzynski
Link Komentarze (11) »
Zakładki:
Obowiązkowo
Blogi Polityczne
Najlepsze Blogi Polityczne