Spotkania polityki i narracji, onuc i opatrzności, gówna i wiatraka.
RSS
piątek, 23 maja 2014

 

Tusk przeholował z picem i narracją: przyszła i powódź, i Rosjanie, i Jezus Chrystus.

 


Sine wody Prypcia zasilliły Pinę, rdzawe owładnęły Muchawcem, betonowe pogoniły Bug do Wisły, fala kulminacyjna podtopiła facecika Tuska od powodziowej gotowości, a Rosjanie tymczasem podpłynęli pod Warszawę w trzy dni, mogli w dwa, ale gdyby przestały się sprawdzać proroctwa Skrzypczaka, zaczęłyby się spełniać przepowiednie Bławatskiej.

Zniknęli z wałów ich samozwańczy bywalcy w lakierkach, pierzchły Gromy z chichoczącą pod wiatr bufetową, został jedynie Korwin-Mikke, który miał z Putinem jednostronny pakt zaczepno-obronny. Armia Rosyjska zgwałciła Korwina wielokrotnie i nieładnie, wieszając na lufach za muszkę, jako że on jedyny stawił lekki opór.

-- Kim była ta kobieta z pryszczem, Ilio Jefimowiczu?

-- To nie był pryszcz, to była muszka, tutejsze kobiety nie wychodzą na wały jeśli są chore. 

-- Współczesny teatr działań wojennych, Ilio Jefimowiczu, to cybernetyka i przebieranki, pod Małoarchangielskiem w czterdziestym trzecim, jak coś komuś urywało, to zawsze były to prawdziwe jaja.

Unia Europejska pospieszyła z pomocą, przysłała Conchitę, która zaproponowała Rosjanom, że pokaże im jak się robi paznokcie:

-- Bitte legen Sie die Waffe, i machać łapkami, aż lakier wyschnie.

Dla osuszenia paznokci, Rosjanie zajęli z powietrza teatr Komedia, sądząc, że to serce Chomiczówki, najbardziej prorosyjskiej części miasta, nie z kulturowych związków lub geopolitycznej kalkulacji, ale z powodu odległości od śródmieścia. Separatyści wystawili własnego kandydata do Parlamentu Europejskiego, który w wyniku przecwelenia mówił samymi czubeczkami ust, sciśniętymi w bolesny ciup:

-- Nie stało się nic szczególnego, bo teatr Komedia to jest najgorszy teatr po tej stronie Muchawca, każdy to wie, proszę nie zaprzeczać, ja zaś żadnego oporu nie stawiałem, jak można tak kłamać, jestem już po prostu nieco sztywny, a Armia Rosyjska jest znana z tego, że nie wie kiedy można, a kiedy nie.

22:07, balsamlomzynski
Link Komentarze (32) »
Zakładki:
Obowiązkowo
Blogi Polityczne
Najlepsze Blogi Polityczne