Spotkania polityki i narracji, onuc i opatrzności, gówna i wiatraka.
Blog > Komentarze do wpisu

Szpital na Szaserów

 

 

Szydło czuła się rzeczywiście bardzo dobrze, zderzenie z drzewem nie wywołało żadnych urazów, ale konsylium lekarskie, składające się zasadniczo z lekarzy, nie miało sumienia jej wypuścić. Znany traumatolog, płk dr n. med. Przycień, sierżant Anielski, a w szczególności mjr lek. Kielak, specjalista od ran postrzałowych, uważali dalszą obserwację za niezbędną:

-- Jest niezdrowa, występuje u niej silna poranna poszarzałość, pogłębiającą się w godzinach wieczornych, traumatyczny uśmiech, kumulacja cellulitu w okolicach zarówno pobocznych jak i uprzednich, zamieranie artykulacji głosowej, podszytej jednakowoż wielokierunkową agresją, to wszystko wskazuje na długotrwałą traumę, proponuję tetrahydrolipstatin, 30 jednostek dożylnie, do ustąpienia objawów.

-- Tetrahydrolipstatin wywołuje biegunkę tłuszczową, podawany jest doustnie.

-- Dzięki czemu pacjentkę będzie można zatrzymać do wyjaśnienia problemu.

-- Wiadomo jaki jest problem, majorze doktorze Kielak, baba ma niewydruk orzeczenia, jest w stanie deliktu, zabija dzień w dzień własną matkę-ojczyznę dla poklasku poczwary.

Anielski podszedł do okna. Od Szmulcowizny leciała na Olszynkę krótka, jednowagonowa, jakby chirurgicznie przycięta kolejka średnicowa:

-- Wobec tego nauki medyczne nie są w stanie jej pomóc.

Mjr lek. Kielak poweselał, coś mu widocznie przyszło do głowy, ale Anielski przeciął wszelkie wątpliwości:

-- Pacjentka nie została przyjęta z powodu zaburzeń psychicznych, lecz z powodu urazu powypadkowego.

-- Wydaje się wam zatem zdrowa, sierżancie Anielski?

-- Nie jestem lekarzem, majorze Kielak.

środa, 15 lutego 2017, balsamlomzynski

Polecane wpisy

  • Pokój socjalny

     Anfisa Aliochina, urzędniczka-porucznik, naczelnik kremlowskiego działu pism wchodzących, obejrza ł a list od Amerykanów pod światło, wyjęła z szuflad

  • The Amerykanie

      Powodem, dla którego termin wizyty w Polsce wyznaczono w ostatniej chwili, było to, że ludzie Trumpa bali się, że coś ich zatrzyma. Z tych też

  • Śmigłowiec

    Niech będzie pochwalony Bóg, przedwieczny ojciec, Maryja, zawsze dziewica i Jezus Chrystus, nigdy nie w służbach, a nawet przez nie bity, zarówno batem jak i po

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2017/02/15 23:14:20
Znaczy: zwieracze odbytu podczas uprzywilejowanego manewru puścili?
-
2017/02/16 08:19:58
A jednak to właśnie Anielski dokonał zabiegu. Korzystając z okazji, jaką była wizyta poczwary u Szydło, dokonał nacięcia po linii Minszweltza-Fergussona, dokładając półincz z każdej strony, żeby zmieściła się 23-centymetrowa olivercorna, narzędzie w tym przypadku mało przydatne, a do tego nieporęczne, ale doświadczenie na współczesnym teatrze działań wojennych nauczyło Anielskiego zabierania sprzętu, którego przeciwnik się nie spodziewa. Wysuwającą się z dłuższej o incz linii Miszweltza wątrobę powstrzymał taburetem używanym w czasie obchodów przez Przycienia. Dopiero wtedy sprawdził stan ogólny pacjentki.
Rozmawiała z prezesem jak zwykle, zamierającym głosem, jej kolor uległ dodatkowemu wyblaknięciu, co osobliwe, używała frazy "ten kraj":
-- Opieka zdrowotna w tym kraju, panie prezesie, wymaga zasadniczych zmian.
Anielski skupił się na poszukiwaniu olivercorny, która popłynęła płynem ustrojowym w wiadomym kierunku. Minął się z narzędziem i jego nieprzyobrana w chirurgiczne rękawiczki dłoń wysunęła się nieoczekiwanie w kierunku prezesa:
-- Widzę, że chce się pani pożegnać.
-- Nie, chcę rozmawiać o potrzebie zmian w opiece.
-- Nie jestem lekarzem, Szydło, i nie wnikam ile kto ma rąk, ale nie powinniście jej stamtąd wysuwać.
-
2017/02/16 21:27:47
Prawda jest taka, że prezes rozpoczął wstępne szkicowanie europejskiego listu gończego już jakiś czas temu. Nie wiedział oczywiście jak się pisze taki dokument i musiał rozmaite rzeczy sprawdzić. Dowiedział się zatem, że musi podać jaki sąd lub prokuratura wydała list gończy, podać personalia i znaki szczególne osoby poszukiwanej, a także miejsce pracy i zamieszkania poszukiwanego. Fotografii postanowił nie zamieszczać. Pozostało tylko podać treść zarzutu i ostrzeżenie o odpowiedzialności za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce.
Jedno było do dla prezesa jasne, porządny nakaz aresztowania powinien zaczynać się od frazy 'w nawiązaniu'.

'W nawiązaniu do toczącego się przy użyciu córki Wassermana postępowania o ciągnienie liną samolotu pasażerskiego OLT Express, zamiast wraku wraz z elitą poległą piętnaście metrów nad ziemią wskutek rozdzielenia wizyt przez oskarżonego, pan Zbyszek, który nadzoruje wymiar sprawiedliwości, niniejszym wydaje na moje polecenie Europejski Nakaz Aresztowania za Donaldem Franciszkiem Tuskiem, ojcem jednego z ciągnących (niewłaściwy) samolot, wnukiem Józefa Tuska, który był jednostką wpływową na wnuka.
Tusk ma wzrost (wpisać wzrost) i oczy (wpisać kolor), charakteryzuje się niewymawianiem 'r'.
Uwaga, twierdzi, że jestem uzbrojony.

Tusk nie uznaje suwerena za normalnego, uznaje natomiast prymat niemiecki i rosyjski, zarówno w rozmowach oficjalnych jak i na molo. Podejrzany przebywa przy Rue de la Loi/Wetstraat 175. Osoby fizyczne weszłe (wszedłe) w posiadanie wiedzy o miejscu przebywania oskarżonego proszone są o doprowadzenie Tuska do pana Zbyszka, albo od razu do pani Beaty, nawet lepiej do pani Beaty, bo pan Zbyszek się poci.
Udzielanie schronienia lub poparcia oskarżonemu jest tożsame z uznawaniem suwerena, którego jestem głównym członkiem, za nienormalnego. '
-
2017/02/17 08:40:10
Za dostarczenie poszukiwanego żywego lub martwego ogłasza sie nagrodę
100 Suwerenów Polskich, wartych 3000 drachm Greckich , wartych 2 funty kłaków.
Zdjęcie poszukiwanego nastąpi.
-
2017/02/17 12:18:34
Uważam, że z uwagi na możliwość matactwa i celbryctwa niezbędne też jest zapobiegawcze i nieuchronne umieszczenie w ośrodku zamkniętym osób blisko związanych z D. T. , znaczy: żony, syna i córki, a także Grasia, którego związki z innymi związkami, są jasne i też okropne.
-
Gość: cotudodac, *.anonymouse.org
2017/02/18 01:54:26
Co tu dodac
-
2017/02/19 09:15:16
Po sąsiedzku, do kabaretu zapraszam:
kowalczyk.blog.polityka.pl/2017/02/17/odlepione-oczko-misia/
-
2017/02/22 18:10:55
Balsamie, widzę, że jesteś w pełnej, a nawet przepełnione formie, co cieszy. Zwłaszcza w tych okolicznościach przyrody, państwo wybaczą, bez mała chujowych.
-
2017/02/22 23:18:47
Będzie jeszcze chujowiej, bo zbliża się do nas pan Dominik Tarczyński.
Blogi Polityczne
Najlepsze Blogi Polityczne