Spotkania polityki i narracji, onuc i opatrzności, gówna i wiatraka.
Blog > Komentarze do wpisu

Klika

 

Wywodząca się ze środowisk nieżyczliwych pisowi rodzina nietradycyjna, taka co zamiast oglądać film po dzienniku, klika, każde w inne urządzenie, podjęła kroki mające na celu sabotowanie reformy opieki zdrowotnej.  Ta właśnie klika obniżyła własną zdrowotność.  

Córka Mirka, do niedawna gotka, przeszła na dietę pudełkową Hitdieta, 1500kcal, za sześć dych dziennie, z pominięciem mięsa. Jadła różyczki z wędliny sojowej, aromatyczne potrawki chińskie z kaszą kus-kus, jogurt naturalny z crunchy sezamowym, pogorszyła się jej hemoglobina i żelazo, popadła w anemię, ale była szczęśliwa, że może dopieprzyć pisowi.
Ojciec rodziny postąpił odwrotnie, skumał się z niewłaściwym środowiskiem, pracował po szesnaście godzin dziennie, skasował członkostwo na siłowni, codziennie pił wino pod półsurowe steki, coś palił, wytył i powiedzieć prawdę, prawie skonał.
Reszta rodziny nie była lepsza, brak higieny snu, niedostateczna staranność przy myciu zębów, wulgarny język:
-- Jebać prezesa.

 

 

 

czwartek, 17 listopada 2016, balsamlomzynski

Polecane wpisy

  • Dedukcje córki Wassermana

    Ostatni belgijski konstabl sprzed reformy policji w 2001 roku, pozostawiony w służbie czynnej przez czyste niedopatrzenie, hoofdinspecteur Vranc Vandenreijt z

  • Szpital na Szaserów

    Szydło czuła się rzeczywiście bardzo dobrze, zderzenie z drzewem nie wywołało żadnych urazów, ale konsylium lekarskie, składające się zasadniczo z lekarzy, nie

  • Nasz człowiek w Hawanie

    Partia jątrząca osiągnęła taką wprawę w działaniach pozaprawnych, że o mało nie skończyło się okupacją Federacji Rosyjskiej. Przyłączenie do Warszawy Wiązownej,

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2016/11/17 21:31:34
Sabotowaliśmy, sabotujemy i będziemy sabotować. To przez nas gospodarka się nie rozwija, taką mamy moc! Wspaniale jest poczuć te miazmaty sabotażu, teraz to nasza wina, Tusk może nam naskoczyć, naczelnik już o nim nie mówi, to prawie tak, jakby w ogóle nie istniał.
Teraz my.
Co prawda, to nasze ostatnie podrygi, niebawem zapewne zostaniemy deportowani. A wtedy żegnaj, stolico, witaj, Toskanio czy tam Madagaskarze!
Na razie żyjemy jak w transie, pytając się nawzajem, czy zdążą z odtworzeniem pociętego sarkofagu? Pogrzeb już jutro! Było nie plątać się po kryptach nocami.
-
2016/11/17 22:16:31
Zdążą! Naczelny będzie, córka pary, pan Andrzej z woskową, i pani Beata Szyd. Piękne to będzie pożegnanie, choć skromne (Magierowski nie należy). Trwają rozmowy, czy Zbigniew z Patrycją. Gliński na pewno, bo b. to przeżył. Ale bardziej Śniadek, więc ma krzesło za naczelnym.
-
2016/11/17 23:23:21
Uff, kamień z serca. Wspaniałych i ofiarnych mamy rzemieślników w kraju, w tym kraju! Nie mogę napisać już nic więcej, wzruszenie, łzy i modlitwy dziękczynne (z serii "Piętnaście czwartków ku czci świętej Rity z Cascia")
Blogi Polityczne
Najlepsze Blogi Polityczne