Spotkania polityki i narracji, onuc i opatrzności, gówna i wiatraka.
Blog > Komentarze do wpisu

Cykl rozwojowy facia

 

 

Równo rok zgadywała białoczerwona drużyna jakie są prawdziwe potrzeby facia w berecie, Nekro-Cachisty, czyli o co w sumie chodzi. Drużyna stawała się całkiem czerwona od absurdalnych programów socjalnych i destrukcyjnych reform, kiedy wreszcie, czternastego listopada, ujawnił się cykl rozrodczy Cachisty.  Otóż, po zabiciu najbliższej rodziny, rozpoczyna się okres prenatalny trwający siedemdziesiąt dziewięć miesięcy. Z jego zakończeniem, jeśli chuda maciora o spojrzeniu węgorza na diecie z mączki rybnej zstąpi do krypty wydobyć zwłoki ofiary bratobójstwa, Cachista doznaje erekcji transpenilnej, znaczy się, ponieważ Cachista nie ma prącia w konwencjonalnym znaczeniu,  unosi mu się beret, z pod którego wycieka kropla gęstego, pachnącego owczą serwatką potu.  Jeśli kropla padnie na łono dostatecznie szerokie, które siedziało na drukarce laserowej przez co najmniej dziewięć miesięcy, jeśli zatem serwatka subberetis sięgnie dowcipnie zaczernionego łona klępy, rodzi się potwór, który już na wejściu ma cztery tysiące. Połowę bierze dysponentka łona, połowę biskupi, którzy, nasyciwszy ciemne żądze, kropią potwora przyciemieniowo i chowają na miejscu Bieruta.  Cykl zaczyna się od nowa. Cachista miesiączkuje siedemdziesiąt dziewięć razy, chuda maciora wyje ku szczątkom, ale nie wolno jej tknąć krypty póki nie wypełni się gruczoł potowy pod beretem. Kępa też próżno nadstawia łona, które od tego się rozciąga, bo kropla uroniona bez uniesienia się beretu jest niemiła stwórcy, który, gdyby go zapytać dlaczego rzeczy tak się mają, że co jakiś czas rządy większości stają się przyberetowym wzwodem wariata, powiedziałby, chuj wie.

 

niedziela, 13 listopada 2016, balsamlomzynski

Polecane wpisy

  • The Amerykanie

      Powodem, dla którego termin wizyty w Polsce wyznaczono w ostatniej chwili, było to, że ludzie Trumpa bali się, że coś ich zatrzyma. Z tych też

  • Śmigłowiec

    Niech będzie pochwalony Bóg, przedwieczny ojciec, Maryja, zawsze dziewica i Jezus Chrystus, nigdy nie w służbach, a nawet przez nie bity, zarówno batem jak i po

  • Międzymorza wielu prędkości

    Pierwszy oficjalny tydzień Europy różnych prędkości zastał ambasadora Siergieja Iwanowicza Kisljaka, najszybszego pośród Europejczyków, na gorączkowych rozjazda

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2016/11/13 09:47:52
Dzięki, klarowne i ubogacające. A w kwestii owulującej Mazurek nie jest tak, że posiew grajdołka ma jakiś odczyn wymion Kempy? No chyba że po prostu ktoś jej usiadł na dziób i stad te fazowe wymiociny cielęcej patogenezy.
-
2016/11/13 10:08:50
W przedmiotowym zakresie Mazurek, to jest ta co głównie napierdala, czy ten, co zasadniczo jątrzy?
-
2016/11/13 12:06:47
Chodzi oczywiście o ten zlew z wyłupiastymi oczami i deficytem intelektualnym, który wyznacza kanony patriotycznej elegancji na salonach żoliborskiej dyktatury. Czyli: o każdego z pisu, kto do tego wizerunku pasuje (znaczy wszystkich).
-
2016/11/13 17:29:44
Dodajmy jeszcze, że to nie na etapie kropli potu ujawnia facio nierówne zęby i pozwala wargom drżeć w tępym zachwycie. Nie wtedy gdy unosi się beret, ani nie wtedy gdy beret opada, oczy Catchisty zachodzą mgłą rozkoszy. Nie wtedy gdy Kępa, zaczerniona tuszem z pyłu węglowego i tlenku żelaza, osiąga właściwy rozmiar łona. Dzieje się to w momencie, gdy facio odcina węgorzowi ogon, by go przemielić wielopokoleniowym dziedzictwem zaniedbań w uzębieniu, w jamie własnej, na mączkę rybną, którą potem karmi, usta w usta, maciorę na krypcie wołającą.
-
2016/11/13 19:24:47
Zachodzi też pytanie, jaką rolę odgrywa w cyklu rozrodczym facia Maliniak. Otóż nie odgrywa kurwa żadnej.
-
2016/11/13 22:14:48
W cyklu rozrodczym facia Maliniak jest modelem multiregionalnej ewolucji sprezienia doustnego. Dopóki się nie wypluwa, można nie przełykać.
-
2016/11/13 22:43:20
Niemniej jest wielu takich, co chętnie przełkną to, czego Maliniak nie wypluł. Innych zagrożeń dla cywilizacji chrześcijańskiej póki co nie widzę.
-
2016/11/14 15:57:06
@ryfka.moldejnc
Ja widzę. Zapraszam na spektakl do Teatrzyku pod Anumlikiem
kowalczyk.blog.polityka.pl/2016/11/14/dzender-w-synodzie/#comment-473597
Blogi Polityczne
Najlepsze Blogi Polityczne